Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

20 listopad 2017

Amatorska Liga Futsalu - komunikat

Szanowni zawodnicy

Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do nowego sezonu Amatorskiej Ligi Futsalu. Poniżej przedstawiamy listę drużyn, które zgłosiły się do rozgrywek:

1

Outsider

2

Bielski Team

3

Black Game Team

4

WISS Wawrzaszek

5

Cooper Standard B-B

6

Tymczasowa

7

Mega Sport

8

Mika Team

9

Retro Rapid

10

Leśny Klub Sportowy

Tegoroczna rywalizacja zaplanowana została w systemie każdy z każdym (mecz oraz rewanż).

Większość meczy rozegrane zostanie w piątki od 18:00 do 22:45. Należy pamiętać, że kilka kolejek zagramy w innym terminie wyznaczonym przez administratora hali BKS. Uwarunkowane jest to innymi wydarzeniami sportowo kulturalnymi organizowanymi w tym miejscu.

W turnieju obowiązuje regulamin rozgrywek BBALPN oraz przepisy gry w futsal. Zmianie ulega zapis dotyczący obuwia, piłki oraz kar indywidualnych (kary minutowe). Piłka i buty przeznaczone wyłącznie do gry w piłkę halową. Wszystkie niezbędne sprzęty do przeprowadzenia rozgrywek zapewnia organizator.

Do dyspozycji wszystkich zawodników będą szatnie z prysznicami oraz parking. W obiekcie znajduje boisko o wymiarze 40 x 25m, które przystosowane jest do prowadzenia rozgrywek Futsalu.

Informujemy wszystkich kapitanów o spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w piątek 24.11.2017 Hali Sportowej Bialskiego Klubu Sportowego "STAL” o godzinie 17:00 – Obecność OBOWIĄZKOWA!

Przypominamy, że kolejne komunikaty dotyczące ALF ‘a zamieszczać będziemy tylko na stronie www.alf.ligspace.pl

Do zobaczenia w piątek. – Organizator Konrad Hamerlak – 510 93 39 93

Pokaż wiadomości