Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

15 listopad 2017

Runda jesienna dobiega końca

 W zeszłym tygodniu rozegrana została ostatnia regularna kolejka w ramach BBALPN.

Jak zwykle na bielskim Orliku nie zabrakło emocji oraz dużej ilości bramek.

W 1 lidze na inaugurację FC Piwnica po raz kolejny zdobyła trzy punkty. Tym razem zespół ten okazał się lepszy (3-1) od Valeo. Dzięki tej wygranej FC Piwnica umocniła swoją pozycję w środku stawki.

Dobrą formę potwierdził Bielski Team tym razem zdobywając punkty kosztem Bad Boys (2-1). Aktualny lider tabeli prowadził już 2-0 po 4 minutach gry.

Kolejny punkt do swojego skromnego dorobku dopisała drużyna Powerboys Belfast. Remis w starciu z Mega Sportem uratował kilka minut przed końcem Aleksander Macedoński który odpowiedział na trafienie Kamila Szlagora.

Dużą niespodzianką zakończyło się spotkanie pomiędzy FC Sheep a FC Cosmos. Niżej notowany FC Cosmos zwyciężył 6-2. Hattricka na swoim koncie zanotował Radosław Łazio. Kolejne dwa gole dołożył Kamil Pietrzyk. Lepszy zespół w tym starciu oskoczył nieco od najsławszych ekip 1 ligi.

W swoim drugim spotkaniu rozgrywanym w zeszłym tygodniu drużyna Powerboys Belfast musiała uznać wyższość (6-1) Black Game Team. Do zwycięstwa drugiej w tabeli ekipy mocno przyczynił się autor dwóch goli Tomasz Ryszka.

Bardzo atrakcyjnie zapowiadało się spotkanie drużyn z górnych rejonów tabeli. Ostatecznie FC Blaszok po dwóch golach niezawodnego Krystiana Romejki pokonał Centrum 3-2.  Gole dla pokonanych zdobyli Szymański i Szczotka.

Ważne zwycięstwo odniosła ekipa Pulotrans która po trzech trafieniach Artura Marca pokonała Leśny Klub sportowy mimo, że przegrywała już 0-2. Dzięki tej wygranej Pulotrans przeskoczył w tabeli swoich przeciwników i plasuje się już na 8 pozycji.

Ostatni mecz który rozegrano w 1 lidze w zeszłym tygodniu zakończył się sporą niespodzianką. Bielski Team mimo prowadzenia 3-0 tylko zremisował z FC Piwnica.

W 2 lidze na inaugurację Piłkarski Poker pokonał (2-0) Spartę. Zwycięzcy zajmują miejsce tuż za ligowym podium.

Ekipa Proseat odniosła skromne zwycięstwo (1-0) nad „czerwoną latarnią” tabeli FX Robot. Złotego gola zdobył Jakub Sztykiel, zwycięzcy zajmują miejsce w środku tabeli.

Cenne punkty dopisała do swego dorobku drużyna Outsider która pokonała (5-2) KS Tkaczów. Dwa trafienia dla lepszej drużyny zanotował między innymi Tomasz Kubica. Zwycięstwo to pozwoliło Outsider wyprzedzić swoich przeciwników w ligowej tabeli.

Kolejne punkty zapisała na swoim koncie TS Akademia która okazała się lepsza (6-5) od ADPP. Dwa gole dla lepszej z ekip zdobył Jakub Habdas, kolejne trzy trafienia dołożył Piotr Hrapkowicz. Dla pokonanych celnie trafił między innymi Mateusz Pietrusiak który uczynił to dwukrotnie. Po tym zwycięstwie TS Akademia na dobre odskoczyła od drużyn z dolnych rejonów tabeli.

Harnasie a więc drużyna z ligowego podium nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem (5-1)  jednej ze słabszych ekip w lidze – FC Niszczycieli. Walnie do tej wygranej przyczynił się Zbigniew Targosz który zdobył dwa gole. Honorowe trafienie dla pokonanych uzyskał Kamil Derlich.

Wysokie zwycięstwo odniósł lider 2 ligi. FC Wu pokonał (8-2) Zwykłych Chłopców. Łupem bramkowym podzielili się między innymi Malinka x2, Kwaśny x3 oraz Bałchan x2.

Ważne spotkanie wygrała ekipa z podium -  Anonymous która okazała się lepsza (4-2) od solidnej Małej Siódemeczki. Pierwszoplanową rolę w tej grze odegrał zdobywca trzech goli Daniel Janota.

W tym tygodniu na bielskim Orliku rozegrane zostaną jeszcze zaległe mecze. Po tych spotkaniach nastąpi zimowa przerwa. BBALPN wznowi rozgrywki wiosną 2018 roku.

Zachęcamy do udziału w Amatorskiej Lidze Futsalu. Zapisy trwają do 21 listopada.

Serdecznie zapraszamy!

Pokaż wiadomości